Aktualności 2020-03-13T14:24:02+00:00

AKTUALNOŚCI

Firmy, które rosną dzięki rozwojowi i ulepszeniom, nie zginą. Ale kiedy firma przestaje być twórcza, kiedy uważa, że osiągnęła doskonałość i teraz musi tylko produkować – już po niej. 
Henry Ford, założyciel Ford Motor Company

ITM 2019

Za nami największe targi przemysłowe w Polsce. W tym roku na targach ITM Poznań 2019 zaprezentowaliśmy swoje projekty na dwóch stoiskach. Mobilne stanowisko zrobotyzowane dla maszyn CNC w integracji z firmą DEMATEC oraz kompaktowe stanowisko szlifujące z firmą FANUC.

Czerwiec 11th, 2019|

ORZEŁ INNOWACJI DLA D&H INNOVATIONS

IV edycja Konkursu Orzeł Innowacji 2018 miała na celu wyłonienie najbardziej innowacyjnych projektów, które pojawiły się na polskim rynku w ciągu minionego roku.Głównym celem Konkursu "Orzeł Innowacji" jest wyłonienie i nagrodzenie przedsiębiorstw, które prowadzą prace badawczo-rozwojowe, wprowadzając na rynek nowe produkty i usługi, osiągając dzięki nim sukcesy biznesowe. Spośród zgłoszeń specjalnie do tego celu powołana Kapituła wybrała firmy, które inwestują w innowacje i dzięki nim są konkurencyjne nie tylko na rynku polskim, ale także europejskim. Inicjatywa jest organizowana przez Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Redakcję Rzeczpospolitej, oraz bank MILENIUM W kategorii Innowacje Procesu Produkcyjnego, została nagrodzona firma D&H INNOVATIONS, między innymi za projekt HARRY H-1200 z systemem wizyjnym Harry H-1200 numerem 1 Nagroda w kategorii Innowacje Procesu Produkcyjnego została wręczona właścicielowi firmy D&H Innovations na uroczystej gali, która odbyła się 26 listopada 2018r w Audytorium Google for Startups Campus Implementacja systemu wizyjnego, mobilność stanowiska czy autorski system HARRY SOFTWARE pozwalający na wdrażanie nowych detali bez wiedzy operatora ze sfery programistycznej to tylko niektóre cechy dzięki, którym HARRY H-1200 został najbardziej innowacyjnym projektem w procesie produkcyjnym.

Listopad 26th, 2018|
Load More Posts