Pełna kontrola nad produkcją

Monitorowanie wskaźników produktywności sprawia, że maszyny pracują jeszcze bardziej efektywnie.

Uniwersalność i kompatybilność

Simply MES to oprogramowanie monitorujące, które jest kompatybilne z wszystkimi typami maszyn CNC (tokarki, frezarki, prasy, hartownice, dedykowanie linie produkcyjne)

Aplikacja mobilna

Niezależne do urządzenia, z którego korzystasz, Simply MES umożliwia bieżący nadzór nad pracą Twoich maszyn CNC – smartphone, tablet, PC

Monitoring CNC – Pełna kontrola nad procesem

D&H Innovations posiada w ofercie swój autorski system do monitoringu CNC, zapewniający analizę pracy maszyn w czasie rzeczywistym i zwiększający czas pracy przy jednoczesnej minimalizacji występowania przestojów.

Rozwiązanie polegające na zbieraniu danych bezpośrednio z maszyn skutecznie przyczynia się do zwiększenia efektywności wykorzystania ich w zakładzie produkcyjnym. Takie dane są pozbawione błędów ludzkich występujących przy ręcznym przetwarzaniu.

System pozwala na bieżąco obserwować wszystkie najważniejsze parametry obrabiarek takie jak licznik wykonanych detali, długość pracy/awarii, prędkość wrzeciona, analiza poszczególnych okresów produkcji w oparciu o współczynniki produktywności OEE oraz różnego rodzaju raporty zbiorcze.

Dodatkowo umożliwia monitoring z poziomu smartfona/tabletu oraz archiwizację danych.

Simply MES

Oprogramowanie kompatybilne z maszynami producentów: Doosan, Okuma, Mazak, DMG MORI, Haas, Nakamura, Hyundai, Miyano.

Nawet jeśli maszyna nie jest wyposażona w protokół komunikacyjny, istnieje możliwość podłączenia do monitoringu poprzez integrację elektryczną.

Po więcej informacji

Wskaźnik produktywności

Szybka i przejrzysta ocena produkcji dzięki popularnym wskaźnikom KPI takimi jak OEE czy MTTR

Stan pracy

Rozbudowany system pozwala kontrolować między innymi takie dane maszyny jak prędkość wrzeciona, stan pracy czy kod aktualnie produkowanego detalu

Raporty

Możliwość generowania raportów z rozbudowaną listą filtrów w wybranych okresach czasowych

Protokoły komunikacyjne

Simply Mes przystosowany jest do integracji z protokołami: Focas, OPC Ua, MtConnect, Modbus TCP

Dedykowane wizualizacje

Dodatkową opcją systemu Simply Mes jest stworzenie dedykowanej wizualizacji hali klienta z rozmieszczonymi zgodnie z rzeczywistością maszynami

Aplikacja webowa

Możliwość korzystania z Simply Mes na każdym urządzeniu z zachowaniem pełnej funkcjonalności : smarfotny (android/IOS), komputery, tablety.