Dołącz do naszego zespołu!

Praca w D&H Innovations oznacza bycie częścią społeczności, która ceni sobie ciągły rozwój, wzajemną pomoc i zaufanie.

Chcemy nieustannie się uczyć i doskonalić, zależy nam na tworzeniu zrównoważonego oprogramowania, na tym, jak nasze działania wpływają na doświadczenia każdego pracownika. Oferujemy bezpieczne, integracyjne i produktywne środowisko dla wszystkich członków zespołu i zawsze jesteśmy otwarci.

Naszą wizją jest tworzenie zrobotyzowanych stanowisk, które idealnie wpasowują się w nasze życie i zwiększają potencjał produkcji. Jesteśmy zespołem wysokiej klasy specjalistów, którzy każdego dnia pracują nad urzeczywistnieniem tej wizji, budując firmę komercyjną w oparciu o nasz rdzeń w badaniach i rozwoju robotyki.

Jesteśmy pasjonatami naszej pracy, naszego zespołu, naszych produktów i naszej wizji. Jesteśmy dociekliwi i odważni w rozwiązywaniu problemów. Rozwijamy się dzięki wyzwaniom związanym z innowacjami.

Dążymy do głębokiego zrozumienia przeszkód, wyzwań i możliwości. Nadajemy priorytety pracy, która ma największe znaczenie. Szukamy prostych rozwiązań przed wprowadzeniem złożoności. W razie potrzeby badamy lub opracowujemy nowe techniki.

Zapraszamy i umożliwiamy innym wnoszenie wkładu w naszą pracę. Tworzymy zespół oparty na współpracy, który działa skutecznie. Nieustannie poszukujemy i wykorzystujemy różnorodne pomysły i perspektywy.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Młodszy konstruktor lub Konstruktor

Młodszy automatyk lub Automatyk Programista