PRECISION 150

Automatyczny system pomiarowy

                Automatyczny system pomiarowy PRECISION 150 – inteligentne rozwiązanie, wspierające kontrolę procesu. Przystosowany do produkcji bezpośrednio w warunkach produkcyjnych, zapewnia wysoką dokładność, dzięki powtarzalnym przyrządom kontrolnym.

Aktualizacja offsetów narzędzia bezpośrednio z systemu PRECISION 150.

System pomiarowy PRECISION 150 umożliwia stałe monitorowanie i automatyczne dostosowywanie procesu obróbki, w celu utrzymania zadanych tolerancji dla wybranych charakterystyk detalu. Automatycznie wysyłane korekty pozwalają na optymalizację możliwości produkcyjnych, między innymi poprzez ograniczenie ilości braków. Integracja systemu pomiarowego PRCESION 150 z robotem przemysłowym minimalizuję czynnik operatora w procesie kontroli.

Dokładność i szybki czas przezbrojenia.

System pomiarowy PRECISION 150 posiada przestrzeń pomiarową o średnicy 153mm w płaszczyźnie X/Y i 230mm w osi Z – w przypadku potrzeby kontroli nad procesem większych elementów, istnieje możliwość modyfikacji przez producenta. Dokładność systemu pomiarowego to +/- 0.005[mm], przy rozdzielczości 0.0005[mm] i pracy w warunkach klimatycznych od 0°C do 45°C.

Obsługa ręczna i zrobotyzowana

System pomiarowy PRECISION 150 przystosowany jest do integracji z robotem przemysłowym, a także do obsługi ręcznej przez operatora. Kompaktowa konstrukcja stanowiska pomiarowego umożliwia szybką i łatwą integrację z wieloma maszynami, z opcjonalnym doborem obsługi.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ