Pełna kontrola nad produkcją

Monitorowanie wskaźników produktywności sprawia, że maszyny pracują jeszcze bardziej efektywnie.

Uniwersalność i kompatybilność

Simply MES to oprogramowanie monitorujące, które jest kompatybilne z wszystkimi typami maszyn CNC (tokarki, frezarki, prasy, hartownice, dedykowanie linie produkcyjne)

Aplikacja mobilna

Niezależne do urządzenia, z którego korzystasz, Simply MES umożliwia bieżący nadzór nad pracą Twoich maszyn CNC – smartphone, tablet, PC

Zawsze o krok do przodu: monitoruj i reaguj w czasie
rzeczywistym z SimplyMES

Zminimalizuj przestoje, maksymalizuj
efektywność

SimplyMES wyposażony jest w zaawansowany system powiadomień, który w czasie rzeczywistym informuje operatorów o błędach, ostrzeżeniach, czy potrzebie interwencji na stanowiskach pracy. Powiadomienia, zarówno wizualne, dzwiękowe jak i wibracyjne, dostarczane są bezpośrednio na urządzenia mobilne, zawierając kluczowe szczegóły zdarzenia. Dzięki temu, operatorzy mogą natychmiast reagować, oznaczając wiadomości jako rozwiązane, co zwiększa efektywność i wspiera organizację pracy. System oferuje również opcję prośby o pomoc do przełożonych, co ułatwia szybkie rozwiązywanie problemów.

Szukasz sposobu na zwiększenie efektywności i minimalizację przestojów na linii produkcyjnej? Funkcja „Poproś o pomoc” w SimplyMES to rozwiązanie, które umożliwia Twoim operatorom szybkie zgłaszanie problemów bezpośrednio do kierownictwa. Tym samym zapewniasz swojemu zespołowi narzędzie do efektywnej komunikacji i szybkiej reakcji, co jest kluczem do utrzymania ciągłości produkcji. Wsparcie jest dostępne natychmiast, co przekłada się na mniejsze przestoje i lepsze wyniki. Z SimplyMES, jako szef produkcji, masz pewność, że każde wyzwanie na hali zostanie szybko zaadresowane.

Simply MES

Oprogramowanie kompatybilne z maszynami producentów: Doosan, Okuma, Mazak, DMG MORI, Haas, Nakamura, Hyundai, Miyano.

Nawet jeśli maszyna nie jest wyposażona w protokół komunikacyjny, istnieje możliwość podłączenia do monitoringu poprzez integrację elektryczną.

Po więcej informacji:

Wskaźnik produktywności

Szybka i przejrzysta ocena produkcji dzięki popularnym wskaźnikom KPI takimi jak OEE czy MTTR

Stan pracy

Rozbudowany system pozwala kontrolować między innymi takie dane maszyny jak prędkość wrzeciona, stan pracy czy kod aktualnie produkowanego detalu

Raporty

Możliwość generowania raportów z rozbudowaną listą filtrów w wybranych okresach czasowych

Protokoły komunikacyjne

Simply Mes przystosowany jest do integracji z protokołami: Focas, OPC Ua, MtConnect, Modbus TCP

Dedykowane wizualizacje

Dodatkową opcją systemu Simply Mes jest stworzenie dedykowanej wizualizacji hali klienta z rozmieszczonymi zgodnie z rzeczywistością maszynami

Aplikacja webowa

Możliwość korzystania z Simply Mes na każdym urządzeniu z zachowaniem pełnej funkcjonalności : smarfotny (android/IOS), komputery, tablety.